همایش افتخار آفرینان صنعت

همایش افتخار آفرینان صنعت

با توکل به نیروی لایزال الهی وهمت همکاران وبهره مندی از توان داخلی کشورموفقیت های بزرگی حاصل شدکه در نظر است این موفقیت ها در جشنواره ای وبا حضور مسئولین عالی رتبه نظام درمعرض تماشای همگان قرار گیرد تا پیامی باشد از تاثیر عزم ملی ومدیریت جهادی در صرف فعل ما می توانیم ، فرصتی باشد برای تقدیر از تلاش همه آنانی که در این راه یاور ما بوده اند ونیز فرصتی باشد برای ترسیم آینده ای که لاجرم باید بهتر ومتنوع تر از امروز باشد.
گفتنی است جشنواره R&D پگاه ، نمایش نوآوری وخلاقیت در تولید و عرضه محصولات جدید و خود کفایی قطعات فنی و جلوه ای ماندگار از توانایی ایران و ایرانی در حوزه اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی در تاریخ ۲۰و ۲۱ خرداد ماه ۱۳۹۳در شیراز و در مجموعه سرزمین سبزدر مساحتی به وسعت ۱۵۰۰ متر مربع برگزار خواهد شد.
حسین چمنی دبیر جشنواره با اشاره به حضور تعدادی از مسئولین کشوری،نمایندگان مجلس شورای اسلامی ،میهمانان خارجی از کشورهای اروپایی ومنطقه در این جشنواره گفت:در نمایشگاهی که برپا می شود نتایج تلاش شرکت صنایع شیر ایران با بکارگیری الگوی اقتصاد مقاومتی در معرض دید مسئولان ومردم قرار خواهد گرفت.
دراین نمایشگاه در دو بخش ۲۵۰محصول جدید ونیز بیش از ۱۱۰۰ قطعه فنی مورد نیاز که قبلا وارد می شد وطی سال گذشته وامسال توسط نیروهای فنی شرکت وبا استفاده ازتوان داخلی تولید شده به نمایش گذاشته خواهد شد.
قطع وابستگی به بیگانگان ،کاهش هزینه های تولید ونوآوری گسترده برای تسخیر بازارهای منطقه وجهان ،از جمله دستاوردهای این جشنواره خواهد بود.